Земан вірить, що Росія колись увійде в Євросоюз

П'ятниця, 17 листопада 2017, 08:23

Президент Чехії Мілош Земан вірить, що у довгостроковій перспективі Росія може стати членом ЄС.

Про це він заявив у інтерв’ю російському агентству ТАСС, коментуючи стан відносин між ЄС та РФ.

"По-моєму, я це вже сказав російським представникам, з якими зустрічався раніше. Це було парадоксально. Я їм сказав: "У довгостроковій перспективі РФ буде членом Євросоюзу, і якщо вам це не подобається, то думайте, що Євросоюз буде членом РФ. Результат буде тим же самим", - сказав Земан.

Втім, він визнав, що швидко це не станеться і сьогодні слід говорити про короткострокові і середньострокові перспективи.

Земан додав, що виступає проти санкцій та ізоляції Росії. Примітно, що під час майбутнього візиту до РФ чеського президента супроводжуватиме найбільша за останні 25 років чеська делегація.

"Я проти того, щоб до нас повернулася холодна війна, щоб існувала ізоляція Росії. Ну і потім, як я вже сказав, намагаюся підтримувати економічні зв'язки з Росією", - додав він.

Мілош Земан здійснить офіційний візит до Росії з 20 по 24 листопада. Серед інших планів у нього запланована зустріч з президентом Володимиром Путіним.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.