У Туреччині арештували 17 колишніх працівників Мінфіну у справі перевороту

Середа, 22 листопада 2017, 10:46

У турецькій столиці Анкарі арештували 17 колишніх працівників міністерства фінансів, підозрюваних з організацією проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Про це повідомляє агентство Anadolu.

Головний прокурор Анкари видав  ордери на арешт 82 колишніх держслужбовців, звільнених після спроби перевороту. Щонайменше 17 з них були затримані в ході операції в середу вранці.

Підозрюваних звинувачують у використанні зашифрованого додатку  ByLock, пов’язаного з організацією Фетхуллаха Гюлена, якого турецька влада звинувачує в організації спроби перевороту минулого року.

За допомогою  ByLock члени організації координували свої дії.

Окрім того, прокуратура провінції Конья видала ордери на арешт 134 підозрюваних у зв’язку зі спробою перевороту.

Нагадаємо, після спроби перевороту у липні 2016 року турецька влада арештувала понад 50 тисяч підозрюваних, близько 150 тисяч осіб втратили роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.