Північна Корея назвала "серйозною провокацією" її включення до списку терористів

Середа, 22 листопада 2017, 14:03

Північна Корея засудила рішення президента США Дональда Трампа про її включення до списку держав-спонсорів тероризму, назвавши це "серйозною провокацією та насильницьким посяганням".

Про це повідомляє Reuters з посиланням на державне агентство КНДР.

У першій реакції Північної Кореї щодо рішення Трампа, речник міністерства закордонних справ КНДР заперечив в інтерв'ю державному виданню KCNA, що його уряд бере участь у будь-якій терористичній діяльності.

Він назвав ярлик держава-спонсор тероризму "лише інструментом авторитаризму в американському стилі, який може бути прикріплений або знятий у будь-який час відповідно до їхніх інтересів".

Чиновник повідомив, що таке рішення США лише посилило КНДР у збереженні свого ядерного арсеналу.

"США будуть нести повну відповідальність за всі наслідки, що випливають з її безсоромної провокації до КНДР", - додав він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив Північну Корею державою-спонсором тероризму та анонсував додаткові санкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".