Голова польського Генштабу йде у відставку через конфлікт із міністром – ЗМІ

П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:06
Версія для друку Коментарі

Голова Генштабу Польщі Лешек Суравський планує подати у відставку через конфлікт із міністром оборони Антоні Мацеревичем.

Про це, посилаючись на власні джерела, пише Onet.

Видання зазначає, що цей конфлікт є частиною більшого протистояння між міністром оборони та президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Зокрема, хоча Суравський не є креатурою міністра, Мацеревич висунув його на головну військову посаду, вважаючи, що зможе керувати їм. Згодом міністр вирішив змінити голову Генштабу, мотивуючи це тим, що цю посаду має займати чотиризірковий генерал, тоді як у Суравського лише три зірки.

Кандидатом на цю посаду став Ярослав Мікен, який теж є тризірковим генералом.

Однак президент Анджей Дуда ігнорує подання на підвищення звання Мікена, заявивши, що не буде підписувати його без подання підвищення для Суравського.

Конфлікт між президентом та міністром оборони став одним із головних у польській владі. Відповідно, відставка голови Генштабу лише поглибить цей конфлікт. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter