Україна додасть до рішення саміту дорожню карту свого зближення з ЄС - ЗМІ

П'ятниця, 24 листопада 2017, 13:37

Україна додасть до рішення саміту Східного партнерства дорожню карту свого зближення з Європейським союзом.

У своєму Twitter брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк написав, що Україна, скоріш за все, підпише заключну декларацію саміту Східного партнерства:

"Схоже, що Україна прийме декларацію Східного партнерства, але у відповідь отримає своєрідну дорожню карту, що в один день приєднається до митного союзу, енергетичного союзу та цифрового союзу".

Зазначимо, що не уточнюється, чи буде це одностороння декларація України, чи спільне рішення саміту Східного партнерства.

Пізніше стало відомо, що Україна не виходитиме з окремою думкою на додаток до Спільної декларації саміту Східного партнерства.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що між Україною та ЄС лишаються розбіжності щодо підсумкової декларації саміту Східного партнерства.

Детальніше читайте у статті на сайті Європейської правди: "Саміт розчарувань: як Петро Порошенко приїхав до Брюсселя за порцією критики".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.