Прем’єр Естонії: "Східне партнерство" є пріоритетом Євросоюзу

П'ятниця, 24 листопада 2017, 09:44

Програма "Східне партнерство" на сьогодні залишається пріоритетом для Європейського союзу.

Про це перед початком саміту "Східного партнерства" у Брюсселі заявив прем’єр-міністр головуючої в ЄС Естонії Юрі Ратас, повідомляє кореспондент Європейської правди.

"Партнерство було пріоритетним ще до того, як ми запустили його у ЄС. Я думаю, сьогодні ми побачимо, що Східне партнерство прийшло до серця Європи. Я сподіваюся, що сьогодні ми зможемо відповісти на питання, як зробити Східне партнерство ще сильнішим. Сильнішим для людей з шести країн та ЄС",  - відзначив Ратас.

Він висловив сподівання, що сьогодні учасники саміту зрозуміють, як зробити партнерство сильнішим і для країн-учасниць партнерства, і для самого ЄС.

"Одна дуже важлива річ – Східне партнерство залишається пріоритетом Євросоюзу", - заявив він. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.