Клімкін: саміт СхП показав – Україну не будуть зводити до спільного знаменника

П'ятниця, 24 листопада 2017, 17:33

Саміт Східного партнерства показав можливість добиватися амбітних практичних результатів те, що ніхто з європейських партнерів не зводитиме Україну до спільного знаменника.

Про це у своєму Твіттері написав глава МЗС України Павло Клімкін.

"Цей саміт Східного партнерства чітко показав, що у рамках СхП можна добиватися амбітних практичних результатів. А європейське майбутнє - це відносини Україна-ЄС. І ніхто з європейських партнерів не буде нас зводити до спільного знаменника"

Як повідомлялося, у підсумковій декларації саміту Східного партнерства міститься згадка про європейські прагнення та європейський вибір країн партнерів.

"Учасники Саміту визнають європейські прагнення та європейський вибір цих партнерів, як зазначено в Угодах про асоціацію", - ідеться у тексті документа.

Повний текст декларації читайте на сайті "Європейської правди". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".