Чверть каталонців хочуть незалежності від Іспанії після виборів - опитування

Понеділок, 27 листопада 2017, 11:51

Майже чверть каталонців хочуть продовжувати процес оголошення незалежності від Іспанії після регіональних виборів, які відбудуться 21 грудня.

Про це свідчать результати опитування, проведеного на замовлення газети El Pais.

24% опитаних сказали, що хотіли б продовжувати процес незалежності після виборів, тоді як 71% заявили, що вони віддадуть перевагу політикам, які зможуть досягнути угоди з Мадридом і залишити Каталонію частиною Іспанії.

Опитування також засвідчило, що партії, які виступають за незалежність, можливо, не зможуть зберегти абсолютну більшість місць у парламенті Каталонії після виборів.

У телефонному опитуванні взяли участь 1800 каталонців у період між 20 та 22 листопада. Статистична похибка складає 2,4%.

Нагадаємо, 26 листопада відсторонений Мадридом глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон розпочав у Бельгії свою виборчу кампанію, закликавши каталонців висловити своє прагнення до незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.