Євродепутатка від "Нацфронту" поверне Європарламенту 40 тисяч євро

Середа, 29 листопада 2017, 16:14

Євродепутатка від "Національного фронту" Домінік Більд на вимогу суду повинна повернути Європейському парламенту 40 тисяч євро, виплачених її парламентському помічнику.

Відповідне рішення виніс суд загальної юрисдикції Євросоюзу у Люксембурзі, повідомляє BFM-TV.

Представниця французьких ультраправих не зуміла довести у суді, що її помічник справді працював у Європарламенті і демонстрував ефективну роботу.

За його послуги у період від жовтня 2014 року і до червня 2015 Європарламент нарахував помічнику депутатки 40 тисяч євро зарплати. Тепер Більд повинна повернути ці кошти інституції.

Французьке правосуддя та Європейський парламент підозрюють, що "Національний фронт" сформував шахрайську схему, за якою отримував кошти для своїх фіктивних помічників. 

Як повідомлялось, у фіктивному наймі помічників підозрюють 19 французьких євродепутатів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".