У Польщі новий уряд: всі міністри кабінету Шидло зберегли свої посади

Понеділок, 11 грудня 2017, 20:52

Президент Польщі Анджей Дуда призначив новий уряд Польщі на чолі з Матеушем Моравецьким.

Про це повідомляє PAP.

До складу нового уряду увійшли три віце-прем'єри та 18 міністрів.

Моравецький, який обійняв посаду прем'єр-міністра країни після Беати Шидло, також залишається на посаді міністра розвитку та фінансів.

Посади його заступників отримали: Беата Шидло, міністр культури та національної спадщини Пьотр Глінський та міністр науки та вищої освіти Ярослав Говін.

Свої посади у новому уряді Моравецького зберегли: Маріуш Блащак, міністр внутрішніх справ та адміністрації, Антоні Мацеревич, міністр національної оборони, Вітольд Ващиковський, міністр закордонних справ, та Збігнєв Зьобро, міністр юстиції.

Як повідомляє Polskie Radio, у своїй промові Дуда привітав Моравецького з призначенням і підкреслив, що новий прем’єр-міністр вирішив співпрацювати з членами дотеперішнього уряду до того часу, поки не будуть введені можливі зміни.

12 грудня прем'єр-мінстр Моравецький виступить у Сеймі, а вже 13 грудня відбудеться голосування за вотум довіри його уряду.

Раніше польські ЗМІ повідомляли про можливі зміни у Міністерстві закордонних справ, Міністерстві оборони, Департаменті з фінансів та розвитку, а також у канцелярії прем'єр-міністра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua