У Польщі новий уряд: всі міністри кабінету Шидло зберегли свої посади

Понеділок, 11 грудня 2017, 20:52
Версія для друку Коментарі

Президент Польщі Анджей Дуда призначив новий уряд Польщі на чолі з Матеушем Моравецьким.

Про це повідомляє PAP.

До складу нового уряду увійшли три віце-прем'єри та 18 міністрів.

Моравецький, який обійняв посаду прем'єр-міністра країни після Беати Шидло, також залишається на посаді міністра розвитку та фінансів.

Посади його заступників отримали: Беата Шидло, міністр культури та національної спадщини Пьотр Глінський та міністр науки та вищої освіти Ярослав Говін.

Свої посади у новому уряді Моравецького зберегли: Маріуш Блащак, міністр внутрішніх справ та адміністрації, Антоні Мацеревич, міністр національної оборони, Вітольд Ващиковський, міністр закордонних справ, та Збігнєв Зьобро, міністр юстиції.

Як повідомляє Polskie Radio, у своїй промові Дуда привітав Моравецького з призначенням і підкреслив, що новий прем’єр-міністр вирішив співпрацювати з членами дотеперішнього уряду до того часу, поки не будуть введені можливі зміни.

12 грудня прем'єр-мінстр Моравецький виступить у Сеймі, а вже 13 грудня відбудеться голосування за вотум довіри його уряду.

Раніше польські ЗМІ повідомляли про можливі зміни у Міністерстві закордонних справ, Міністерстві оборони, Департаменті з фінансів та розвитку, а також у канцелярії прем'єр-міністра.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter