Путін: Україна має домовитися із бойовиками "ДНР" щодо миротворців ООН

Четвер, 14 грудня 2017, 13:23
Версія для друку Коментарі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна має домовлятися із бойовиками "ЛДНР" для введення миротворців ООН.

Про це він заявив в ході прес-конференції 14 грудня, яка транслювалась в ефірі російських ЗМІ.

За словами Путіна, після розмови з Меркель він погодився на те, щоб миротворці ООН були на всій території конфлікту на Донбасі, включно з кордоном між Україною та Росією.

"Я подумав, і сказав (Меркель. - Ред.): так, ти права, ми погодимося. І ми одразу ж внесли корективи у свою резолюцію. Але зараз виявляється, що і цього недостатньо.

Що по суті, все зводиться до того, щоб поставити під міжнародний контроль цю територію. Ми не проти цього, але для цього потрібно владі Києва домовлятися із самим Донбасом. І взагалі конфлікти подібного виду у світі ніде не вирішувалися лише через посередників. Вони всюди вирішувалися в ході прямих контактів між конфліктуючими сторонами. Влада Києва уникає цих прямих контактів", - заявив Путін.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що він ніколи не був проти участі Сполучених Штатів у "нормандському форматі".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter