Німецькі соціал-демократи погодились почати коаліційні переговори з блоком Меркель

П'ятниця, 15 грудня 2017, 16:17

Німецькі соціал-демократи (СДПН) погодилися відкрити переговори про формування уряду з блоком канцлерки Ангели Меркель, відкривши шлях до виходу з політичного глухого кута.

Про це повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Таке рішення верхівка СДПН схвалила під час засідання в Берліні у п’ятницю. Таким чином майже через три місяці після виборів до Бундестагу можуть розпочатися нові переговори про формування коаліції.

Попередні перемовини за участі блоку Меркель, "зелених" та "вільних демократів" провалилися після того, як їх залишила "Вільна демократична партія".

Лідер СДПН Мартін Шульц заявив, що згода СДПН на переговори ще не означає формування нового уряду. Він підкреслив, що Німеччині потрібна "нова урядова культура, яка не може бути продовженням "великої коаліції", яку знали раніше", цитує політика Spiegel Online.

"Ми будемо відкрито і конструктивно вступати у переговори. Ми хочемо поговорити про політику, яка поліпшить життя людей. Мова іде про зміцнення згуртованості – у Німеччині та в Європі", - наголосила лідер фракції СДПН Андреа Налес.

Переговори щодо формування коаліції можуть розпочатися на початку січня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua