На Мальті знайшли вагомі докази, щоб судити трьох осіб за вбивство журналістки

Четвер, 21 грудня 2017, 15:35
Версія для друку Коментарі

Суд на Мальті вирішив, що троє осіб, які підозрюються у вбивстві журналістки Дафне Каруани Галісії, постануть переду судом, оскільки слідчі знайшли достатньо доказів.

Про це повідомляє Times of Malta.

Як відомо, Вінс Мускат, Джордж Діджіоргіо та його брат Альфред Діджіоргіо звинувачуються у вбивстві журналістки, яке було здійснено через підрив автомобіля 16 жовтня.

Троє підозрюваних не визнають себе винними.

Повідомляється, що сьогодні, 21 грудня, різні офіцери поліції давали свідчення, підтверджуючи докази, представлені слідчими.

Серед різних доказів, судді Клер Стафрейс Замміт надали запис, на якому один з чоловіків, підозрюваних у підриві автомобіля, слухав звуки вибуху по телефону свого брата.

Суддя також почула, як підозрілий пристрій було включено поблизу будинку журналістки о 13.00 ще до вибуху бомби.

Окрім того, проведена ДНК експертиза недопалку, знайденого в ході слідства, підтвердила, що її курив Альфред Діджіоргіо.

Раніше повідомлялося, що чоловік, звинувачений у вбивстві журналістки Дафне Каруани Галісії, активував бомбу в її автомобілі за допомогою смс-повідомлення, відправленого з борту човна.

Нагадаємо, 16 жовтня на Мальті внаслідок вибуху автомобіля загинула журналістка Дафне Каруана Галісія, яка розслідувала корупційні злочини в рамках проекту Panama Papers та звинувачувала у корупції мальтійського прем’єр-міністра.

Журналістка розслідувала можливу причетність мальтійських партій до лівійсько-італійської афери з контрабанди дизпалива.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter