Латвія закупить штурмові гвинтівки G36 і іншу зброю на 13 млн євро

Четвер, 11 січня 2018, 15:55
Версія для друку Коментарі

Національні збройні сили Латвії уклали договір на суму 13 млн євро про закупівлю для потреб армії, Земессардзе (ополчення) і Державної прикордонної охорони штурмових гвинтівок і іншого озброєння.

Про це з посиланням на прес-службу Міноборони Латвії повідомляє портал Delfi.

Штурмові гвинтівки G-36 будуть придбані у німецької компанії Heckler & Koch GmbH.

Також договір, який укладено терміном на сім років, передбачає поставки інших видів озброєння, які Міноборони не називає. Перші поставки зброї плануються вже в цьому році.

Міністр оборони Раймонд Раймондс Берґманіс зазначив, що закупівля штурмових гвинтівок та іншої зброї дозволить забезпечити Національні збройні сили і Земессардзе сучасним озброєнням, яке відповідає стандартам НАТО. В армії G-36 поступово замінять штурмові гвинтівки AK-4.

Штурмові гвинтівки G36 Національні збройні сили Латвії використовують вже з 2006 року, в тому числі в міжнародних операціях. У 2016 році договір про закупівлю G-36 уклали і збройні сили Литви.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter