В Австрії обурені заявою глави МВС про "концентраційні" центри для біженців

Четвер, 11 січня 2018, 20:00
Версія для друку Коментарі

Глава МВС Австрії, член ультраправої Партії свободи Герберт Кікль спричинив хвилю обурення словами про необхідність концентрації біженців у окремих центрах.

Про це повідомляє видання Kurier.

"Це центри з належною інфраструктурою, в яких ми могли б утримувати прохачів притулку, де вони були б сконцентровані в одному місці, оскільки наша загальна ціль полягає у швидкому досягненні потрібного результату" - сказав Кікль.

В Австрії сприйняли заяву міністра як навмисну асоціацію з нацистськими концтаборами.

Кікль заявив, що випадково обрав саме таке формулювання і відкинув звинувачення у тому, що Партія свободи прагне зосередити біженців в окремих районах.

Він пояснив, що не мав на меті своїм добором слів влаштувати провокацію і що зосередження біженців в одному місці сприяє безпеці і є зручним у плані координації у процесі розгляду клопотань про притулок.

Втім багато опозиційних політиків і громадських діячів не задовольнили такі пояснення. Заступник мера Відня Маря Васіллако охарактеризувала слова міністра як "неприйнятну гру з найтемнішим періодом нашої історії".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter