Сербія вважає терактом вбивство сербського політика в Косові

Вівторок, 16 січня 2018, 14:51

Президент Сербії Александр Вучич вважає терактом убивство сербського політика Олівера Івановича у Косові.

Про це повідомляє сербське видання B92.

Виступаючи перед ЗМІ після засідання Ради національної безпеки, що відбулося у зв’язку з убивством Івановича, Вучич сказав, що Сербія вважає його терористичним актом і висловив співчуття родині загиблого.

"Для Сербії цей акт є терористичним, то ж ми відповідно будемо його розслідувати", - сказав Вучич.

За його словами, сербська влада має намір розкрити правду про вбивство Івановича. Він також заявив, що вбивство не залишиться безкарним.

"Особи, які вчинили цей акт, будуть спіймані, якщо їх не знайдуть ті, хто повинен це зробити, ми зробимо це", - додав Вучич, заявивши, що Сербія хоче взяти участь в розслідуванні на території Косова.

Нагадаємо, Олівер Іванович був застрелений у вівторок вранці у місті Косовська Мітровиця.

Олівер Іванович - колишній чиновник сербського уряду та керівник політичної партії косівських сербів "Свобода, демократія, справедливість".

Суд Косова раніше засудив Івановича за скоєння військових злочинів під час війни 1998-99 роках. Однак цей вердикт був скасований. Саме в цей період триває перегляд даної справи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.