У Німеччині за 2017 рік зафіксовані рекордні затори на дорогах

Вівторок, 23 січня 2018, 13:29

Затори на дорогах Німеччини у 2017 році продовжували бити рекорди - і за своєю кількістю, і за довжиною, і за часом, який у них доводиться проводити водіям.

Про це йдеться у даних Німецького клубу автомобілістів (ADAC), передає Deutsche Welle.

За даними ADAC, за рік у країні було зафіксовано близько 723 тисяч заторів - на чотири відсотки більше, ніж роком раніше.

Оприлюднений у вівторок, 23 січня, щорічний звіт відзначає також збільшення часу, проведеного водіями в заторах, на дев'ять відсотків за рік - до 457 тисяч годин. Збільшилася і загальна протяжність заторів. Вона, за даними ADAC, становила за 2017 рік близько 1,5 мільйона кілометрів - на п'ять відсотків більше, ніж у 2016-му.

Дві третини усіх заторів прийшлися на три найбільші за населенням федеральні землі країни - Північний Рейн-Вестфалію, Баварію та Баден-Вюртемберг. Що ж стосується концентрації заторів на кілометр доріг, то тут у лідерах опинилися два найбільші міста країни, що одночасно є окремими федеральними землями - Берлін та Гамбург.

Найдовші затори в країні в 2017-му можна було спостерігати в червні та вересні - близько 147,3 тисячі та 143,5 тисячі кілометрів відповідно.

Найменше заторів у Німеччині було в січні, лютому та грудні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua