Канцлер Австрії хоче закрити скандальне неонацистське братство

Середа, 31 січня 2018, 13:30

Канцлер Австрії Себастіан Курц домагатиметься закриття студентського братства, довкола якого спалахнув скандал через пропаганду ідей неонацизму.

Про це повідомляє Associated Press.

У середу Курц зазначив журналістам, що вони домовились із главою МВС спробувати закрити невелике братство Germania після того, як австрійські ЗМІ повідомили, що виданий братством пісенник містить неонацистські тексти, у тому числі з натяками на знищення євреїв.

Повідомлення австрійських ЗМІ, які писали про пісенник, фокусувалися на персоні депутата від ультраправої Партії свободи Удо Ландбауера, який раніше перебував на посаді заступника очільника братства. Ландбауер сказав, що ніколи раніше не чув цих пісень.

Тим не менш, канцлер Австрії Себастіан Курц вважає, що зв’язок Ландбауера зі скандальним братством повинен мати політичні наслідки, які саме – повинна вирішити Партія свободи.

Партія свободи, яку у післявоєнний період очолювали колишні нацисти, але яка дистанціювалась від свого минулого, є молодшим партнером по коаліції уряду Себастіана Курца. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.