Рютте: Британія має пояснити своє бачення торговельних відносин після Brexit

Вівторок, 09 січня 2018, 15:06
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте закликав Велику Британію пояснити своє бачення майбутніх відносин з ключовими торговельними партнерами після того, як вона залишить Європейський Союз.

Про це Рютте написав у Twitter після зустрічі з головним переговірником ЄС щодо Brexit Мішелем Барньє.

"Важливо, щоб Велика Британія пояснила свою позицію щодо наших майбутніх відносин. Перехідний період важливий для мінімізації впливу на громадян та бізнес. Повна підтримка Барньє як єдиному переговірнику ЄС", - написав Рютте.

Нідерланди є одним з провідних торговельних партнерів Британії, і в разі її хаотичного виходу з ЄС в березні 2019 року, без нової торговельної угоди, це може призвести до скорочення ВВП Нідерландів на кілька процентів.

Нагадаємо, Європейські лідери на саміті в Брюсселі формально погодили перехід до наступного етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter