Підозрюваного у масових вбивствах в Боснії заарештували в Німеччині

Вівторок, 9 січня 2018, 16:00

У Німеччині заарештували боснійського серба Мілорада Обрадовича за підозрою у вбивствах боснійських мусульман під час воєн в колишній Югославії.

Про це повідомляє Reuters.

Мілорад Обрадович, якого Боснія розшукувала місяцями, був заарештований в аеропорту Мюнхена після того, як боснійська влада видала ордер на його арешт.

51-річного Обрадовича підозрюють в участі в незаконному затриманні близько 120 цивільних боснійських мусульман в селі Миска-Глава, недалеко від північно-західного міста Прієдор в липні 1992 року та їх подальшої страти в сусідній Любії.

"Мілорад Обрадович був заарештований з метою екстрадиції", - заявив представник мюнхенських прокурорів Йоахім Еттенгофер, додавши, що у боснійської влади було 14 днів для подачі запиту про видачу.

Представник державного прокурора Боснії Борис Грубезіч повідомив, що Обрадович також підозрюється у вбивстві трьох боснійських мусульман на місцевому футбольному стадіоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.