Туреччина видала ордери на затримання ще 120 військових за зв'язки з Гюленом

Четвер, 1 лютого 2018, 14:20

Турецька прокуратура видала ордери на затримання ще 120 військовослужбовців за підозрою у зв'язках з організацією мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на турецькі ЗМІ.

Поліція почала одночасні рейди в 43 провінціях, щоб затримати підозрюваних. Повідомляється, серед них 58 осіб користувалися мобільним додатком ByLock.

Як відомо, Туреччина заборонила користування додатком ByLock після спроби перевороту, заявляючи, що в ніч путчу послідовники Гюлена використовували його для комунікації.

Нагадаємо, що понад 50 000 осіб перебувають у в'язницях в очікуванні суду за звинуваченням у зв'язках з Гюленом, в той час як 150 000 осіб були звільнені або відсторонені від роботи у військовому, громадському та приватному секторах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.