17 турків прибули на човні до Греції, тікаючи від переслідувань Ердогана

Вівторок, 20 лютого 2018, 09:59

На грецький острів Інуссес прибули на човні 17 громадян Туреччини, які втекли від переслідувань у зв’язку зі спробою перевороту влітку 2016 року.

Про це повідомляє грецьке видання Politischios.

Притулку у Греції попросили турецькі держслужбовці та судді з родинами. Загалом у Греції висадилися сім чоловіків, шість жінок та шість дітей,я кі походять з провінції Ізмір.

Людей перевезли у центр реєстрації біженців на острові Хіос. Далі на них чекають стандартні процедури отримання статусу біженця.

Грецька влада не надає додаткової інформації про прибулих турків з міркувань їхньої безпеки.

Нагадаємо, що понад 50 000 осіб перебувають у в'язницях в очікуванні суду за звинуваченням у зв'язках з проповідником Гюленом, якого звинувачують в організації спроби перевороту, в той час як 150 000 осіб були звільнені або відсторонені від роботи у військовому, громадському та приватному секторах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."