"Альтернатива для Німеччини" хоче співпрацювати з антиісламським рухом Pegida

Четвер, 22 лютого 2018, 17:59

Один з лідерів ультраправої партії "Альтернативи Німеччини" (AfD) пропонує скасувати заборону на участь членів партії у мітингах антиісламського руху Pegida.

Про це повідомляє Reuters.

До виборів минулого року AfD обережно ставилася до участі у спільних заходах з Pegida, яка з 2015 року регулярно проводить мітинги проти "ісламізації", переважно у Дрездені.

"Це стосується Pegida у Дрездені. Ми повинні скасувати заборону співпраці, яка зараз існує", - заявив співголова AfD Йорг Мютхен.

Він хоче, щоб члени партії могли виступати на мітингах Pegida та демонструвати там партійні символи.

Однак Мютхен визнав, що можуть бути проблеми через будь-які тісні зв'язки з Лутцем Бахманом, одним із засновників Pegida.

Бахман ненадовго залишав посаду лідера руху після того, як були опубліковані його фотографії, де він позує в образі Гітлера, з такими ж вусами та стрижкою.

Деякі лідери AfD також підтримують скасування заборони на співпрацю, якщо Бахман знову відступить на задній план.

Нагадаємо, у 2016 році окружний суд Дрездена визнав Бахмана винним у розпалюванні ненависті, але присудив лише штраф у 9,6 тис. євро, в той час як обвинувачення наполягало на ув’язненні у 7 місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.