Розвиток експорту до ЄС має стати й завданням регіонів – Микольська

П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:51

Згідно із процесом децентралізації українські регіони отримали фінансування, яке має витрачатися й на розвиток місцевого експорту.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це під час презентації урядового звіту з питань євроінтеграції за 2017 рік, заявила генеральний торговий представник України, заступник міністра економічного розвитку Наталія Микольська.

"Досі є впевненість, що розвиток експорту є завданням лише уряду. Це також є завданням місцевої влади. Згідно з процесом децентралізації міста отримали фінансові можливості. Але це не лише змагання, у кого більше лежить на рахунках. Це має стати змаганням, хто зможе краще промотувати місцевий експорт",- вважає вона.

Підтримка експорту місцевою владою, на думку Микольської, спростить залучення й іноземних інвестицій. "Ті сектори, які залучають інвестиції, незабаром суттєво посилюють обсяги експорту. Підтримка експорту має стати стимулом для приходу інвестицій у конкретне місто", - резюмує вона.

Нагадаємо, у 2017 році вартість експорту агропродовольчої продукції з України до ЄС зросла на 1,2 млрд євро (+27%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.