У Греції міністр пішла у відставку через отриману від держави субсидію

Понеділок, 26 лютого 2018, 17:51

Міністр соціальної солідарності Греції Ранія Антонопулу пішла у відставку після того як стало відомо, що вона незаконно отримала від держави 23 тисячі євро субсидії на оренду житла в Афінах.

Про це повідомляє Ekathimerini.

Прем’єр Греції Алексіс Ципрас прийняв відставку і подякував Антонопулу за "вагомий внесок у роботу уряду, зроблений протягом трьох років".

Наближені до прем’єра Греції джерела стверджують, що уряд скасує субсидії для урядовців, які не є депутатами.

Згідно з повідомленнями грецьких ЗМІ Ранія Антонопулу отримувала по тисячі євро субсидії щомісяця для того, щоб орендувати житло у престижному районі столиці.

Варто зазначити, що Ранія Антонопулу разом з її чоловіком міністром економічних відносин Дімітрісом Пападімітру вважаються одними з найбагатших грецьких політиків. Їх статки складають $2,8  млн.

Після розголосу і критики з боку опозиції Антонопулу зробила заяву, в якій заявила, що не мала наміру провокувати громадськість, але визнала, що отримала від держави протягом двох років 23 тисяч євро. Вона пообіцяла, що поверне гроші державі.

При цьому, вона наполягає, що субсидія належить їй за законом, який передбачає відшкодування орендної плати за оренду житла для членів уряду, які не є депутатами і не мешкають в Афінах.

Наближені до прем’єра Греції джерела стверджують, що уряд тепер скасує субсидії для урядовців, які не є депутатами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.