Безвізовим режимом з ЄС скористалися 170 тисяч грузинів

Понеділок, 5 лютого 2018, 16:47

Від початку дії безвізового режиму з ЄС понад 170 тисяч громадян Грузії відвідали Євросоюз без віз.

Про це після засідання Ради асоціації Грузія-ЄС в Брюсселі повідомила глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні, інформує сайт Європейської служби зовнішніх справ.

"Понад 170 тисяч громадян Грузії скористалися безвізовими поїздками до Шенгенської зони.  Імплементація всіх зобов'язань відповідно до нашої угоди також виконується добре, як повідомила в грудні Європейська комісія", - зазначила Могеріні.

Як відомо, безвізовий режим між Грузією і ЄС набув чинності 28 березня минулого року.

Як повідомлялось, у ЄС вважають, що ризики призупинення безвізу для Грузії вищі, ніж для України. Зокрема, держави-члени ЄС стурбовані шукачами притулку з Грузії.

Втім наразі жодна країна ЄС не припускає, що механізм призупинення безвізового режиму має бути застосований проти будь-якої країни, з якою ЄС має візову лібералізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.