Палата представників США схвалила законопроект про підтримку кібербезпеки України

Четвер, 8 лютого 2018, 07:37

Палата представників Конгресу США підтримала проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

Палата представників Конгресу США підтримала 404-ма голосами закон, що спрямований на просування активнішої взаємодії між Україною і США у сфері кібербезпеки в умовах протидії російській гібридній агресії.

Розгляд законопроекту відбувся за присутності у пленарній залі посла України в США Валерія Чалого.

"Документ передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією", - йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що у законопроекті підтверджується відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Співавторами документа виступили члени Конгресового українського кокусу, конгресмен-демократ Брендан Бойл та конгресмен-республіканець Браян Фітцпатрик.

Перед набуттям чинності законопроект має бути проголосований також Сенатом та підписаний президентом США Дональдом Трампом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua