У Сирії затримали двох британських бойовиків, які страчували іноземців

П'ятниця, 9 лютого 2018, 09:49

"Сирійські демократичні сили", яких підтримують США, взяли в полон двох відомих терористів, вихідців з Британії, які страчували західних заручників.

Про це повідомляє The New York Times.

За даними американських чиновників, сирійські курди захопили Олександа Коті та Ель-Шафі Ельшейха, британських бойовиків, які відомі своєю роллю в тортурах і вбивствах західних заручників.

Коті та Ельшейх були останніми з чотирьох бойовиків угрупування, відомого як "Бітлз" (через їхній англійський акцент), які до цього часу залишалися на волі.

За даними одного із джерел серед американських чиновників, бойовиків захопили ще на початку січня.

Як відомо, Держдеп США ввів санкції проти обох чоловіків. Вважається, що бойовики були пов'язані з британським терористом, відомим як Джихаді Джон, який з'являвся у декількох відео з зображенням обезголовлених заручників-іноземців.

Нагадаємо, керівник антитерористичного напрямку в ЄС заявив, що Британія є домом для 35 000 фанатиків ісламістів - більше, ніж у будь-якій іншій країні в Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.