До Києва з візитом їде співдоповідач ПАРЄ по Україні

Четвер, 15 березня 2018, 15:47

До України з ознайомчою поїздкою вирушає співдоповідач Парламентської асамблеї Ради Європи з моніторингу в Україні Еерік-Нійлес Кросс, член естонської делегації.

Його візит відбудеться з 19 по 21 березня, повідомляється у прес-релізі відділу зв’язку ПАРЄ.

У ході візиту Кросс зосередиться на останніх політичних подіях, становищі програми реформ і відносинах між правлячою більшістю і опозицією перед майбутніми виборами, йдеться у повідомленні.

Він ознайомиться зі змінами в законодавчій базі для неурядових організацій, новими законами про освіту та мови меншин і прогресі у боротьбі з корупцією.

У Києві в Кросса заплановані зустрічі з президентом, міністрами закордонних справ, міністрами юстиції і освіти, генеральним прокурором, головами СБУ та ЦВК і керівниками антикорупційних органів, а також спікером парламенту і представниками різних політичних фракцій, омбудсменом і членами парламентських комітетів щодо попередження корупції та з питань науки і освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?