Цукерберг відмовився виступити у парламенті Британії щодо витоку даних

Вівторок, 27 березня 2018, 13:19

Засновник і очільник найбільшої соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг відмовився виступити у британському парламенті і відповісти на питання депутатів щодо витоку даних користувачів.

Про це повідомляє The Independent.

Голова комітету британського парламенту з питань цифрових технологій, культури, медіа і спорту Даміан Коллінз у листі до Цукерберга запросив його з’явитися у британському парламенті у найкоротші терміни.

Він дав Цукербергу час на відповідь до вечора понеділка.

Відповідь на лист, датована 26 березня, була підписана двома високопоставленими працівниками Facebook, які працюють з Цукербергом більше 10 років.

У компанії наголосили, що вкрай серйозно сприймають звинувачення на свою адресу.

Однак Цукерберг у британському парламенті виступати не буде, це зробить один з його заступників.

Нагадаємо, компанія Facebook перебуває під вогнем критики, оскільки з'ясувалося, що британська аналітична фірма Cambridge Analytica зловживала великими об’ємами даних, отриманих через Facebook, щоб допомогти політикам здобути перемогу на виборах. Зокрема, йдеться про виборчу кампанію президента США Дональда Трампа і Brexit-кампанію.

Керівництво Європейського парламенту запросило Цукерберга надати пояснення з приводу скандалу із зловживанням персональними даними. У США також хочуть свідчень Цукерберга перед Конгресом.

Читайте детальніше: "Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.