Німеччина намагається депортувати екс-охоронця бен Ладена

Середа, 25 квітня 2018, 16:17

Уряд Німеччини намагається депортувати колишнього охоронця терориста Усами бен Ладена, не дивлячись на судові рішення, які забороняють його видворення в Туніс.

Про це повідомляє The Associated Press.

Історія Самі А., повне ім'я не називається, викликала гнів у Німеччині після того, як з'ясувалося, що він отримує щомісячну допомогу від держави у розмірі 1168 євро.

Відповідаючи на запит правої партії "Альтернатива для Німеччини", уряд федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявив, що 42-річного тунісця не можна депортувати, оскільки він може зіткнутися з тортурами в своїй країні.

Німеччина хоче отримати дипломатичні запевнення з Тунісу, що цій людині не загрожують катування, але поки таких гарантій немає.

Прес-секретар федерального міністерства внутрішніх справ Харальд Нейманнс заявив, що "робляться спроби депортувати колишнього охоронця бен Ладена", і міністерська група розгляне справу найближчим часом.

Згідно із показами свідків під час суду в Німеччині у 2005 році, Самі А. впродовж декількох місяців у 2000 році, незадовго до терактів у США, був одним із охоронців бен Ладена в Афганістані.

У 2006 році проти нього велося розслідування через зв’язки з "Аль-Каїдою", але обвинувачення так і не було висунуте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: