Швеція застерегла цивільні судна у зв’язку з навчаннями РФ на Балтиці

Вівторок, 3 квітня 2018, 15:42

Шведська влада видала попередження для цивільних суден у зв’язку з запланованими цього тижня російськими військово-морськими навчаннями у Балтійському морі.

Про це повідомляє The Associated Press.

Як заявила представниця Шведської адміністрації морського транспорту Марі Галлерфелт, російські артилерійські вправи у трьох окремих районах на півдні та південному сході Балтійського моря означають, що ці райони з середи по п’ятницю будуть тимчасово небезпечні.

Навчання, які включають запуск ракет з суден, відбудуться між Швецією, Польщею і Латвією, на незначній відстані від шведського міста Карскрона, де розміщена ключова база ВМС Швеції.

Минулого тижня Латвія викликала російського військового аташе і висловила свою занепокоєність цими навчаннями, назвавши їх про вокативною і непотрібною демонстрацією сили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.