В результаті атаки талібів в Афганістані загинули більше 30 поліцейських

П'ятниця, 11 травня 2018, 17:17

В результаті нападу бойовиків "Талібану" на військові бази в західній афганській провінції Фарах загинули більше 30 поліцейських.

Про це повідомляє Reuters.

За словами голови провінційної ради Фарах Фаріда Бахтавара, бойовики в ніч на п’ятницю атакували поліцейську базу в окрузі Балабулук, вбивши щонайменше 23 поліцейських і поранивши трьох.

В результаті другого нападу у місті Фарах бойовики "Талібану" вбили 11 поліцейських і захопили велику кількість зброї та обладнання.

Фарах, віддалена і малонаселена провінція між Іраном на заході і провінцією Хелманд, яка є "серцем" "Талібану". В останні місяці провінція Фарах стала полем бою з талібами.

Через район Балабулук у провінції Фарах пролягають шляхи контрабанди наркотиків.

Спеціальні сили Афганістану, за підтримки авіації, проводили активні бойові дії, але не змогли запобігти повторним нападам бойовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.