Європарламент не надішле спостерігачів на вибори в Туреччині

Середа, 23 травня 2018, 17:42

Європейський парламент не буде скеровувати своїх представників спостерігати за президентськими та парламентськими виборами, які відбудуться в Туреччині 24 червня.

Про це йдеться у заяві співголів координаційної групи з підтримки демократії та виборів Європарламенту Девіда Макалістера та Лінди Макеван.

Європейський парламент не буде спостерігати за турецькими виборами, а також не буде коментувати їхній хід та результати.

"Жодному члену Європейського парламенту не було доручено спостерігати за виборами чи коментувати цей виборчий процес від імені парламенту", - наголошується в заяві.

"Тому якщо хтось із членів Європейського парламенту вирішить спостерігати за цими виборами, він чи вона зробить це за своєю власною ініціативою", - додали парламентарі.

Читайте також: "Туреччина обиратиме нову владу: навіщо це Ердогану та що це змінить для України"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.