В Римі заарештували 9 осіб за корупцію при будівництві стадіону

Середа, 13 червня 2018, 11:05

Італійські правоохоронці заарештували дев'ятьох осіб в рамках розслідування корупційних оборудок, пов'язаних з будівництвом нового стадіону римського футбольного клуба "Рома".

Про це пише ANSA.

Серед заарештованих конструктор стадіону Лука Парназi. Він став фігурантом розслідування про банкрутство компанії, що володіла іподромом, на місці якого планується звести арену. Компанія Парнезі стала власником земельної ділянки.

Шестеро заарештованих перебувають під вартою, трьох взяли під домашній арешт. Серед них є як політики, так і підприємці, зокрема заступник голови ради столичної області Лаціо Андреа Палоцці і Лука Ланцалоне - президент компанії Acea, яка забезпечує водопостачання міста.

Стадіон на берегу Тібра планується побудувати до 2020 року. Раніше у місті проходили протести через небезпеку повеней на цій ділянці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.