У Греції ультраправого депутата арештували після заклику до перевороту

П'ятниця, 15 червня 2018, 19:23

У Греції арештували депутата ультраправої партії "Золотий світанок" після заклику до військового перевороту, прокуратура розслідує, чи не було в його заяві ознак державної зради.

Про це повідомляє Reuters.

Депутат Константінос Барбаросіс брав участь у дебатах щодо вотуму недовіри уряду у зв’язку з угодою про назву сусідньої Македонії.

"Розподіл Греції розпочався" - заявив він.

"Оскільки політичне керівництво країни діє не в інтересах нації, а у власних інтересах, я закликаю військове керівництво країни поважати свою присягу та заарештувати прем'єр-міністра Алексіса Ципраса, (міністра оборони) Паноса Каменоса та (президента) Прокопіса Павлопулоса, щоб запобігти цій зраді " – наголосив Барбаросіс.

Партія "Золотий світанок" відмежувалася від його заяви, засудивши її. Самого депутата виключили з партії. Самій же партії заборонили брати участь у дебатах.

Правоохоронним органам не потрібна згода парламенту на зняття депутатського імунітету, коли йдеться про звинувачення у державній зраді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.