ЄС: рішення США про вихід з Ради ООН підриває їх роль як лідера демократії

Середа, 20 червня 2018, 11:09

Європейський Союз розчарований рішенням Сполучених Штатів вийти з Ради ООН з прав людини.

Про це йдеться у заяві прес-секретаря ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки і європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення.

"США завжди були на передовій у захисті прав людини в усьому світі і протягом багатьох років були сильним партнером для Європейського Союзу в Раді з прав людини. Сьогоднішнє рішення ризикує підірвати роль США як лідера та прихильника демократії на світовій арені", - йдеться у заяві.

"Тим не менш, Європейський Союз продовжуватиме захищати права людини та основні свободи, як на багатосторонніх форумах, так і в усьому світі, також, коли це можливо, співпрацюючи з США", - зазначили у Брюсселі.

Нагадаємо, США розкритикували Раду ООН як "захисника порушників прав людини та смітник політичних упереджень" та звинуватила орган у політизованості. Вихід США був очікуваний з огляду на часту критику, яка лунала з боку США щодо ставлення ради до Ізраїлю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.