Італія закликала Мальту прийняти корабель з мігрантами

П'ятниця, 22 червня 2018, 14:21

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що Мальта повинна прийняти рятувальний корабель з мігрантами під прапором Нідерландів.

Про це повідомляє The Associated Press.

Корабель "Lifeline", що належить німецькій недержавній організації, врятував понад 200 мігрантів поблизу лівійського узбережжя, але Італія відмовилася приймати його.

Сальвіні заявив, що Мальта повинна прийняти корабель, тому що він тепер перебуває в мальтійських водах.

"Ми просимо по-людськи і політично, щоб Мальта нарешті відкрила один зі своїх портів і дозволила цим відчайдушним людям висадитися", - сказав Сальвіні, додавши, що потім судно необхідно затримати.

Мальта відповіла, що вона "буде діяти відповідно до законів і застосовних конвенцій", без подальшого пояснення.

Міжнародне право говорить, що Мальта повинна реагувати, якщо вона є найближчим безпечним портом під час рятування або на прохання капітана судна.

Нагадаємо, два кораблі "Lifeline" і "Seesuchs" належать німецькій організації Mission Lifeline, яка займається порятунком мігрантів. За даними НУО, корабель "Lifeline" врятував 226 мігрантів біля узбережжя Лівії у четвер вранці.

Італія відмовилася приймати кораблі, заявивши, що порятунок відбувся у територіальних водах Лівії. На кораблі "Lifeline" це заперечують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.