Військовий комітет НАТО очолив британський маршал повітряних сил

фото
Понеділок, 2 липня 2018, 13:56

Голова Військового комітету НАТО чеський генерал Петер Павел залишив свою посаду після трьох років роботи у зв’язку із завершенням терміну повноважень.

Про це повідомляє сайт НАТО.

Павел очолив Військовий комітет НАТО в червні 2015 року і працював над втіленням виконання рішень, прийнятих на саміті в Уельсі 2014 року, зокрема, Плану дій щодо готовності, заходів із забезпечення та адаптації, подальшої присутності та посилення повітряної поліції.

 
Петер Павел та Стюарт Піч (фото - nato.int)

"Інтенсивний період роботи також включав посилення позиції Альянсу щодо запобігання та захисту, розробку та реалізацію ініціативи стабільності проектування, адаптації Командної структури НАТО та підтримки місій та операцій НАТО, зокрема, очолюваних НАТО місій в Афганістані та Косово", - йдеться у повідомленні.

Новим головою Військового комітету НАТО став колишній начальник штабу Збройних сил Великої Британії, 62-річний головний маршал повітряних сил Стюарт Піч.

Голова Військового комітету представляє на основі консенсусу думки усіх начальників генеральних штабів країн НАТО, а також є головним військовим радником генсека Альянсу та інших вищих органів НАТО.

Окрім того, він координує порядок денний та обговорення військового комітету, працює над узгодженням різних позицій держав-членів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: