У Британії готовий національний режим санкцій проти РФ після Brexit - посол

П'ятниця, 20 липня 2018, 17:26

Уряд Британії розробив національний режим санкцій щодо Росії, який почне діяти після Brexit.

Про це повідомила в інтерв'ю "Настоящему Времени" посол України в Лондоні Наталія Галібаренко.

"Всі санкції, які вводилися на рівні ЄС та інших міжнародних організацій, будуть застосовані в британському законодавстві. Мої контакти в парламенті і уряді говорили, що британці для себе не виключають можливості розширення санкційних списків", - сказала Галібаренко.

"Ми будемо працювати над тим, щоб був персональний список людей, які причетні до збройної агресії в Україні або організації фейкового референдуму в Криму", - додала вона.

Держсекретар Міністерства закордонних справ Великої Британії з питань Європи Алан Дункан раніше запевняв, що світові санкції проти Російської Федерації мають зберігатися також після виходу Сполученого королівства зі складу ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.