Французька поліція ліквідувала табір із 450 мігрантами у місті Нант

Понеділок, 23 липня 2018, 19:01

Французька поліція ліквідувала табір мігрантів у місті Нант, в якому жили близько 450 вихідців із Судану та Еритреї.

Про це повідомляє AFP.

Табір розташовувався в одному із парків у центрі міста. Регіональні органи влади повідомили, що під час операції з табору забрали 455 людей через "занепокоєнням" санітарною ситуацією біля табору, де були виявлені щури, а деякі мігранти були хворі.

Мігранти, виселені з табору, були відправлені до громадської приймальні, де чиновники розглядають їхні справи. Регіональні органи влади заявили, що вони "максимально захистять" найуразливіших людей та шукачів притулку ", але попередили, що місця для прийому мігрантів "заповнені".

Чиновники на минулого тижня заявили, що знайшли лише 100 місць в притулках у всьому регіоні. "Це означає, що на вулиці сьогодні спатимуть не менше 300 чоловік, без палаток", - сказав Франсуа Прохассон, член місцевої групи, яка допомагає мігрантам.

Регіональні органи влади заявили, що мігрантів, які "не можуть претендувати на притулок чи законне перебування або які заявили про притулок в іншій державі-члені Європейського Союзу, будуть просити залишити країну".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.