Пожежі у Греції: кількість жертв подвоїлась до 50

Вівторок, 24 липня 2018, 09:21

Кількість жертв від великого вогню у Греції різко зросла у вівторок вранці, після того, як рятувальники виявили тіла десятків загиблих у полі біля таверни в місті Маті.

Про це повідомляє Protothema.

Інформацію про "десятки загиблих" у цьому районі спершу повідомив телеканал Skai. Згодом рятувальники оприлюднили інформацію про 26 загиблих, пізніше – про 30.

За даними рятувальників, більшість жертв були знайдені у полі: загинули цілі родини. Деякі загиблі діти були знайдені в обіймах своїх батьків. За даними ЗМІ, люди втікали від вогню до моря, проте не встигли дістатись до води.

Мер міста Рафіна підтвердив загибель 26 людей. За його інформацією, тіла були знайдені вже у морі.

Раніше повідомлялось про загибель 24 осіб. Таким чином загальне число загиблих від стихії у Греції за офіційними даними складає щонайменше 50 осіб. Понад 150 людей постраждали.

Грецькі ЗМІ називають ці події безпрецедентною національною трагедією.

Лісові пожежі виникли в понеділок в грецькому прибережному регіоні на захід від Афін, змусивши людей залишити свої будинки. Вогонь вирує біля міст Рафіна, Маті та в районі прибережного курортного міста Кінета. У цих районах запроваджено надзвичайний стан.

Греція попросила Євросоюз про допомогу в гасінні пожеж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".