Румунський міністр про спалювання хворих свиней: тяжка робота, це як Освенцим

Четвер, 26 липня 2018, 17:22

Міністр сільського господарства Румунії пояснив, що не мав наміру ображати євреїв, коли порівняв спалювання хворих свиней з роботою нацистського концентраційного табору Освенцим.

Про це пише AP.

Петре Даеа спробував прокоментувати власні заяви, зроблені в телевізійному інтерв'ю на цьому тижні, в якому він сказав, що спалювання тисяч хворих на чуму свиней було "дуже важкою роботою, схожою на Освенцим".

Даеа сказав, що він поважає "всіх членів єврейської общини" і просто намагається підкреслити труднощі, з якими стикаються свинарі, які повинні спалювати домашню худобу.

Дві опозиційні партії, Ліберальна партія і Союз порятунку Румунії, та інші закликали Даеа піти у відставку.

Посольство Ізраїлю в Румунії висловило "занепокоєння і розчарування" з приводу його висловлювань, заявивши, що смерть шести мільйонів євреїв під час Голокосту "ніколи не повинна бути забута, спрощена або зведена до мінімуму".

Румунська влада повідомила про 400 окремих спалахів африканської чуми свиней в дельті Дунаю і поблизу угорського кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.