Данія побудує паркан від кабанів на кордоні з Німеччиною за 11 млн євро

Вівторок, 14 серпня 2018, 19:42

Данія остаточно схвалила будівництво 68-кілометрової огорожі вздовж кордону з Німеччиною, щоб запобігти поширенню африканської чуми свиней, яку можуть переносити дикі кабани.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Парламент затвердив будівництво паркану ще в червні за підтримки уряду соціал-демократів та правої Датської народної партії. Міністерство охорони навколишнього середовища тепер дало остаточне схвалення проекту після публічних консультацій.

Паркан висотою 1,5 метри і глибиною у півметра буде проходити вздовж усього дансько-німецького кордону від Ваттового моря на заході до фьорду Фленсбург на сході. Вартість проекту – 11 млн євро. Будівництво планують завершити до кінця 2019 рок.

Паркан за задумом має перешкоджати потенційно зараженим диким кабанам потрапляти через кордон та заражати свиней на фермах.

Критики кажуть, що паркан - це марна трата грошей, яка не спрацює проти проблеми, якої не існує, а екологи поставили під сумнів його вплив на екосистему.

Вони також вказують, що у Німеччині ніякого свинячого грипу не виявлено, а тому постає питання навіщо цей паркан взагалі будується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: