Єврокомісія схвалила перший пакет допомоги Ірану

Четвер, 23 серпня 2018, 13:45

Єврокомісія схвалила перший пакет допомоги Ірану у розмірі 18 млн євро на проекти, спрямовані на підтримку сталого економічного і соціального розвитку країни.

Про це йдеться у повідомленні ЄК.

Відзначається, що дані заходи - перший крок в рамках більш широкого пакету допомоги в розмірі 50 млн євро.

"Від моменту відновлення відносин між ЄС та Іраном в результаті ядерної угоди співпраця розвивається у багатьох галузях. Ми прагнемо підтримати цей процес, і новий пакет розширить економічні та галузеві відносини в областях, які несуть пряму користь нашим громадянам" - заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні.

7 серпня Євросоюз ввів в дію блокуючи постанову, яка оголошує недійсними на його території екстериторіальні санкції США стосовно Ірану, забороняє європейським компаніям сприяти їх виконанню, а також забороняє виконання будь-яких рішень іноземних судів, прийнятих на підставі цих санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.