Україна проситиме держави ЄС взяти шефство над відновленням Донбасу - Порошенко

Неділя, 26 серпня 2018, 15:10

Президент України Петро Порошенко має намір закликати країни Європейського Союзу взяти шефство над відновленням конкретних населених пунктів в Донецькій і Луганській областях.

Про це президент заявив у неділю в Авдіївці, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Українські посли будуть займатися декількома дуже важливими речами - мобілізацією коштів світу для відновлення інфраструктури Донбасу", - сказав Порошенко в неділю в Авдіївці.

Він зазначив, що зібрані кошти підуть, в тому числі, і на будівництво доріг на Донбасі.

За словами глави держави, керівництво України і її дипломатичні представництва будуть робити все, "щоб кожна країна Європейського Союзу взяла на себе відповідальність за відновлення конкретного населеного пункту на Донбасі - в Донецькій і Луганській областях".

Також Порошенко зазначив, що в Авдіївку в неділю прибули керівники диппредставництв України в інших державах, з якими він має намір обговорити це питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.