Поліція Литви проведе навчання у зв’язку з візитом Папи Римського

Середа, 29 серпня 2018, 13:58

У середу у Вільнюсі і Каунасі пройдуть навчання поліції, присвячені підготовці до майбутнього візиту папи Франциска в Литву.

Про це повідомляє портал Delfi.

"Будуть випробувані певні ситуації, які можуть виникнути під час візиту папи, наприклад, злочин або несподіване наближення громадянина до папи", - повідомив завідувач відділом комунікації Департаменту поліції Рамунас Матоніс.

За його словами, складено весь список ситуацій, які будуть імітуватися під час навчань в реальних місцях.

Навчання відбудуться в Каунасі в Кафедральному соборі, на арені Zalgiris, у Вільнюсі біля колишньої стіни єврейського гетто, в Музеї жертв геноциду, біля апостольської нунції.

Поліція просить по можливості уникати цих місць, де тимчасово може обмежуватись рух і створюватися транспортні пробки.

За словами Матоніса, в навчаннях візьмуть участь близько 20% поліцейських, які будуть працювати під час візиту папи з 22 по 23 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.