Поліція Німеччини звільнить співробітника, який перешкоджав журналістам

Четвер, 30 серпня 2018, 20:17

Поліція німецької землі Саксонія звільняє співробітника, який перешкоджав знімальній групі телеканалу ZDF під час зйомок антиурядової акції у Дрездені, організованої ультраправим рухом Pegida.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Поліція Саксонії заявила, що після розмови із співробітником він буде звільнений за власним бажанням з 3 вересня.

Інцидент, який викликав у Німеччині значний резонанс, стався 16 серпня. Журналісти ZDF знімали демонстрантів, які проходили вулицею, коли один з учасників акції раптом зупинився та кілька разів прокричав слова "Брехлива преса" і зажадав припинити зйомку.

На це оператор запропонував чоловікові йти далі, але той відмовився й став звинувачувати журналістів у протизаконній зйомці.

За сценою спостерігали поліцейські, котрі стояли поблизу. Саме до них демонстрант і звернувся зі скаргою на репортерів ZDF. Правоохоронці затримали журналістів, щоб перевірити їхні посвідчення та зафіксувати особисті дані. Процедура тривала 45 хвилин. Протягом усього цього часу знімальна група не могла працювати.

Згодом з'ясувалося, що демонстрант є співробітником відомства кримінальної поліції Саксонії. Це спричинило резонанс у німецькому політикумі та суспільстві. Пізніше начальник дрезденської поліції попросив вибачення у телеканалу ZDF за дії своїх підлеглих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: