"До свидания, ласковый мишка": Порошенко публічно попрощався з Росією на форумі YES

П'ятниця, 14 вересня 2018, 10:20

Президент Петро Порошенко вважає, що Україна "переграла Росію" та попрощалася з радянським минулим.

Про це  президент заявив у виступі на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES), повідомляє кореспондент "Європейської правди".

 
ФОТО: ЕЛЬДАР САРАХМАН

Петро Порошенко зазначив, що Україна отримала підтвердження перспективи вступу до НАТО на липневому саміті Альянсу в Брюсселі.

"Цьогорічний саміт НАТО підтвердив євроатлантичну перспективу великої європейської країни... Президенти і прем’єри один за одним говорили: пане президенте, двері НАТО для вас відкриті", - переказав він переговори на саміті.

Окремо він наголосив, що "російський вектор" розвитку України після цього саміту остаточно розірваний.

"Це не лише намір зайвий раз помахати рукою Москві: "До свиданья, наш ласковый мишка, возвращайся в свой сказочный лес!" Це меседж і нашим західним партнерам: "Раз ви (Альянс. - ЄП) неодноразово вже нам сказали, що двері відкриті, то навіть не сумнівайтеся, ми обов’язково ними зайдемо!" - наголосив він.

Порошенко вважає, що Україна вже "переграла Росію", оскільки змогла встати на західний курс попри багаторічний опір Кремля.

Президент водночас підкреслив небезпеку розвороту зовнішньополітичного курсу, пожартувавши з цього приводу: "З радянських казок ми дуже добре пам’ятаємо, як небезпечно озиратися назад".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua