Порошенко запевнив, що за тиждень Рада підтримає зміни до Конституції про ЄС та НАТО

П'ятниця, 14 вересня 2018, 10:55

Президент Порошенко сподівається на "достатньо високу підтримку" конституційної реформи Верховною радою на найближчому голосуванні.

Про це він заявив під час дискусії на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES), повідомляє кореспондент "Європейської правди".

 
Петро Порошенко на форумі YES
Фото: ЕЛЬДАР САРАХМАН

Порошенко вкотре повторив, що Україна незворотньо обрала курс на інтеграцію до НАТО та ЄС, але також висловив сподівання на внесення змін до Конституції України.

Президент запевнив, що перше голосування відбудеться вже на наступному пленарному тижні, що запланований на 18-21 вересня.

"Я абсолютно впевнений, що наступного тижня парламент проголосує за зміни до Конституції щодо європейської та євроатлантичної інтеграції у першому читанні", - заявив він.

"Я дуже сподіваюся, що кількість голосів на підтримку (змін до Конституції) буде достатньо високою, щоби продемонструвати те, якою є підтримка цього вектора", - наголосив Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?